AK Parti Kırıkkale Teşkilatı Referanduma Hazır

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, Kırıkkale teşkilatı referanduma hazır. Kırıkkale teşkilatının referanduma hazır olduğunu söyledi.

İl Başkanı Akçay, il teşkilatı üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında, Kırıkkale teşkilatının referanduma hazır olduğunu söyledi.

Anayasa değişikliği paketini içeren referandumun Türkiye’nin geleceği açısından büyük bir önem taşıdığını belirten Akçay şunları söyledi:

Kırıkkale teşkilatı referanduma hazır. AK Parti bir dava ve milletin geleceğini inşa eden partidir. Dolayısıyla teşkilatımızın her kademesinde arkadaşlarımızla tam bir uyum içinde çalışarak büyük Türkiye hedeflerine ulaşmak için tüm gayreti gösteriyoruz. Teşkilatlarda uyum esastır, uyum olmayan teşkilatlarda her türlü sorunu yaşarız. Kırıkkale teşkilatı olarak koyduğumuz hedeflere, yakaladığımız bu uyum ile ulaşacağımıza inanıyorum.

Bir önceki yazımız olan Kırıkkale KYK’dan Mültecilere yardım başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir