Diriliş Ertuğrul oyuncusu Cem Uçan'dan referandum mesajı

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), terör örgütleri PKK, CHP ve HDP anayasa değişikliğine engel olmak için var gücüyle çalışıyor. Güçlü bir Türkiye’nin oluşmasına engel olanlara inat Cem Uçan sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yayınladı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan ve Aliyar karakterini oynayan Cem Uçan anayasa değişikliği için ‘Güçlü bir Türkiye’ kampanyasına destek verdi

Cem Uçan paylaşımında Berda Yasir çağrını aldım. ‘Güçlü bir Türkiye için’ bende sonuna kadar varım. Hakan Yukfaçıgil sende var mısın? mesajını yayınladı

CEM UÇAN KİMDİR?

Cem Uçan, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi almıştır ve 2012 yılında Acayip Hikayeler dizisinde rol almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kurt Kanunu, Küçük Kıyamet, Hıyanet Sarmalı, Sungurlar, Kurtlar Vadisi Pusu ve Filinta rol aldığı dizilerdir. TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Aliyar karakterini oynamaktadır.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Su Kuşlarının Donan Gölde Yaşam Mücadelesi başlıklı makalemizde Donan, Gölde ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir