Kunak’tan Gebzeliler’e Sağlıklı Yaşam Sırları

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği program kapsamında Dr. Feridun Kunak Gebzelilerle bir araya geldi.

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği Aralık ayı programları kapsamında Dr. Feridun Kunak Gebzelilerle bir araya geldi. Kunak’ın Sağlıklı Yaşam Anahtarınız konulu seminerine Gebzelilerin ilgisi ve katılımı oldukça yoğun oldu. Sağlıklı yaşam için beslenmenin ve egzersizin oldukça önemli olduğuna değinen Dr. Feridun Kunak, Yediğimize içtiğimize dikkat edeceğiz, imkanlarımız doğrultusunda en faydalı olanı tüketmeye özen göstereceğiz. Spor yapmayı unuttuk, egzersiz yapmayı unuttuk, bunu ihmal etmeyeceğiz. Hiç bir şey yapamıyorsak tempolu yürüyeceğiz. Bir insanın en iyi doktoru kendisidir. Kendinizi iyi tanıyacaksınız. Çünkü bir insana iyi gelen bir başkasına iyi gelmeyebilir. Kendini tanıyacaksın ve senin için iyi gelen besinleri tüketeceksin ifadelerini kullandı.

Konferans bitiminde Kültür işleri Müdürü Özhan Özyakışır tarafından Dr. Feridun Kunak’a hediye takdim edildi. Dr. Feridun Kunak konferansın sonunda kendi programında verdiği telefon numarasını arayıp randevu alan ilk 50 hastayı da Kardelen Nikah Salonu’nda ücretsiz muayene etti. Hastalarla tek tek ilgilenen Dr. Kunak önerilerde bulundu, tedavi yöntemleri konusunda aydınlattı.

Kültür-sanat etkinlikleri 21 Aralık Çarşamba günü Tesadüf-ü Müstesna isimli tiyatro gösterisi ile devam edecek. Saat 19.00’da başlayacak olan tiyatro gösterisine tün Gebzeliler davetli. – KOCAELİ

Bir önceki yazımız olan Siirt'te Kar Yağışına Bağlı 40 Kaza, Karlıova'da Ise Eksi 30 Derecede Yaşam Mücadelesi 2- başlıklı makalemizde (2), 30 ve 40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir