Mahsun Kırmızıgül film çekmeye devam edeceğini açıkladı

Son dönemde özellikle hükümete yönelik yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül halk tarafından büyük tepki çekmişti.

FİLM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM

Son projesi ‘Vezir Parmağı’yle zarar eden yönetmen, film yapmaya devam edeceğini söyledi. Haksızlığa uğradığını ve olumsuz eleştirilere maruz kaldığını söyleyen Kırmızıgül, “Gişe sorun değil ama bana atılan iftiralara üzüldüm. Aynı şey herkesin başına gelebilir. Sinemaya küsmedim, film yapmaya devam edeceğim” dedi. 

NE KADAR İZLEDİĞİN BELLİ OLDU

25 Ocak çarşamba günü itibariyle vizyona giren Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağıgişede büyük şok yaşadı! 400 salonda gösterime giren filmin izlenme oranları açıklandı. 

Gülben Ergen’i de yıllar sonra sinemaya döndüren yapım Box Office Turkey verilerine göre 663.622 bin kişi tarafından izlendi. Kırmızıgül’ün diğer filimlerine kıyaslandığı zaman izlenme oranlarını ne kadar düşük olduğu gözlerden kaçmadı.

400 salonda gösterime giren film toplamda 7.811.712 TL’lik hasılat elde etti.

 

 

Bir önceki yazımız olan 18 Mart Çanakkale zaferi kısa ve uzun anlamlı yeni şiirler! başlıklı makalemizde 18 mart çanakkale zaferi şiirleri, 18 mart şiirleri ve Çanakkale hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir