Mustafa Topaloğlu'ndan dayak açıklaması!

Geçtiğimiz gün 18 yıllık eşi Derya Topaloğlu’nu dövdüğü ve darp ettiği iddia edilen şarkıcı Mustafa Topaloğlu konuyla ilgili ilk kez konuştu.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI

Soyadını mahkeme kararı ile alan Derya Topaloğlu’nun gözüne yumruk atıp göz kemiğini kırdığı ve bu eşini bizzat arkadaşlarının gözü önünde darp ettiği ileri sürüldü.  Eşi Topaloğlu’ndan dayak yediğini söyleyen Derya Topaloğlu, şişmiş haldeki yüzünün fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

ELİMİN TERSİYLE SEN NE YAPIYORSUN DEDİM

Şiddet haberlerinin ardından konuşan Mustafa Topaloğlu, Elimin tersiyle ‘sen ne yapıyorsun’ dedim. Gözüne gelmiş. Onlar Allahsızlık, vicdansızlık yaptılar. Cezalarını çekecekler sözleri ile eşini suçladı.

Topaloğlu olayı şu sözlerle anlattı: Dedimki ilk önce benim şu kahvaltımı hazırlasaydında öyle inseydin şu kafeye. Sohbetini yapsaydın. Beni takip edeceğine git arabanın sileceğini bükmüşler onu takip et dedi. Baktım ki başka kişiye beni şikayet ediyor. Bende sen ne yapıyorsun diye elimin tersiyle Allahım şahittir. Elimi salladım. Bu yüzük bunun gözünün üstüne denk geldi. Ben seni ne hale getiriyorsun dedim. Çıktım gittim bu kadar. Dövdü, vurdu, darp bunlar yalan. açıklamasında bulundu

Bir önceki yazımız olan Barbaros Şansal kimdir? Aslen nerelidir başlıklı makalemizde Barbaros Şansal, Barbaros Şansal aslen nereli ve Barbaros Şansal kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir