Nusret'e sürpriz davet!

Tuzlama hareketiyle dünyayı kasıp kavuran Nusret Gökçe, son olarak Monaco’da düzenenlenen Laureus spor Ödülleri’ne davet edilmişti. Dünyaca ünlü sporcular, geceye katılan ünlü işletmeciye büyük ilgi göstermişti.

Habertürk’te yer alan habere göre; bu davetten sonra Nusret Gökçe’ye bir çağrı da Amerika’da yayınlanan bir programdan geldi. Geçtiğimiz Şubat ayında, ‘Late Late Show’ adlı stand up programına konu olan Gökçe’ye, programın sunucusu James Corden’ın davette bulunduğu konuşuluyor.

Programında Nusret için Bu adam kırmızı etin Christian Grey’i olabilir ifadelerini kullanan ünlü komedyen, Et yoğurmanın et yoğurma isteği uyandırması çok nadirdir. Kafamda evde barbekü partisi verirken böyle gözüktüğümü canlandırıyorum diyerek, izleyenleri kahkahalara boğmuştu.

Dünyanın pek çok yerinden davet aldığını ancak, dil sorunu olduğunu söyleyen Gökçe’nin bu çağrıya ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan İstanbullu Gelin dizisi oyuncu kadrosu ve biyografileri başlıklı makalemizde aslı enver kimdir, istanbullu gelin ve İstanbullu Gelin oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir