Safa Genç Ortam'dan birlik iftarı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Restaurat’da düzenlenen birlik ve beraberlik iftarına ,Genç Ortam Genel Başkanı Burak Saygılı, Genç Ortam Nevşehir İl Temsilcisi Ömer Faruk Arslantürk , Safa Vakfı ve Verenel Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Seyit Karadeniz, Nevşehir Safa Kelebek Anaokulu Müdürü Mustafa Gençtürk, Genç Ortam Kayseri İl Temsilcisi Ramazan Yılmaz ,Ak Parti, Tügva, İlim Yayma Cemiyeti, İhh, Alperen Ocakları  ve çok sayıda kulüp ve topluluklardan temsilciler katıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ‘ın da katıldığı iftar programında konuşan İlhami Aktaş “ Ecdadımız Fatih Sultan Mehmet Han gibi siz gençler de birlik ve beraberlik ruhuyla yeni fetihlere yelken açmalısınız.

Bugün burada çok güzel bir birliktelik var bu birlikteliğe vesile olan Safa Vakfı ve Genç Ortam Derneği’ne teşekkür ediyorum. ”dedi. Tüm mazlum ve şehitlerimiz için yapılan dua ile birlikte program sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Hülya Koçyiğit'ten sevindiren mesaj başlıklı makalemizde akciğer kanseri, Ameliyat ve Hülya Koçyiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir