TM Kırıkkalespor’un taraftar grubu tribün ismini değiştirdi

Türkiye Spor Toto 3. Lig, 2. Grupta mücadele eden Türk Metal Kırıkkalespor’un taraftar grubu Daltonlar, tribünlerinin adını Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin olarak değiştirdi.
Karşılaşma sırasında terör aleyhinde sloganlar atan taraftar grubu lideri Eray Ünver, Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin gibi kahramanların isimlerinin bulunduğu tribünden takımlarını desteklemenin kendileri için büyük bir onur olduğunu ifade etti. Grup arasında ortak alınan bir kararla tribünün ismini değiştirdiklerini ifade eden Eray Ünver , “Vatanımız için gözünü kırpmadan canının veren birçok şehidimiz var. Ancak Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin bunların en büyük simgeleri. Bizlerde bu iki kahramanın isimlerini tribünlerimizde yaşatmak için böyle bir yol seçtik. Onların isimleri 78 milyon insanın kalbinde olduğu gibi artık bizimde tribünlerimizde yaşayacak” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık MKE’de üretilen MPT-76 piyade tüfeklerini TSK’na tesli etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir